Salon Locca Bayan Kuaförü

Salon Locca

Saloon Locca olarak kuruluşumuz 1999’dan bugüne dek 15 yıllık tecrübemizle müşterilerimizin en özel anlarında hep yanlarında olduk. Özenle yetiştirilmiş, konusunda uzman ekip üyesi; müşteri memnuniyeti, güven, kalite ve devamlılık esasları Saloon Locca markasının arkasındaki önemli gücü oluşturmaktadır. Kaliteden ödün vermemek ve marka olmanın sorumluluğuyla şubeleşmek yerine limitli franchise yapısını tercih eden Saloon Locca markasının gücünü ve istikrarını yansıtmaktadır.Gelinlerimizin ömür boyunca unutulmayacak en özel günlerinde, düğünlerinde hep yanlarında olacağız. 

 

Ekibimiz

Saloon Locca olarak; 2014 trend gelin saçı ve makyajı ile sizleri ve yıllarca hayalini kurduğunuz en mutlu gününüzde güzelliğinizi ortaya çıkartacak tüm bakımlarımızla (manikür,pedikür,cilt bakımı) sizlere en iyi hizmeti sunacağımızdan ve sizleri bu özel gününüze en güzel şekilde hazırlayacağımızdan şüphe duymamanız için salonlarımızda ücretsiz saç provası uygulanmaktadır.Salonlarımızda kullanılan profesyonel ürünler ve profesyonel ekiplerimizin eşliğinde yılın trendleri ve sizlerin fikirlerini birleştirerek düğününüze en güzel şekilde hazırlayacağız.Bu yılın modası olan naturel topuzlar, doğal dalgalı dağınık saçları romantik, buğulu göz makyajlarını ve modası hiç geçmeyen kirpiklerin de dolgun olduğu makyajlarla güzelliğinize güzellik katacağız.

Tanıtım Filmi

Hizmetler
Harita

16 Yorum ve Değerlendirme

  • Ceyda Akıncı 5.0

    19 Nisan 2021

    Salon Locca işini çok severek yapan profesyonellerin olduğu harika bir işletme.Kalite,iyi hizmet , güleryüz ve doğallıktan yana olan Gökçen'i ve ekibini yıllardır tanıyorum.Süper,her daim dinamik bir ekip ve herkes işinde uzman.

Değerlendirme Paylaş

Firmayı Değerlendir.
Ad Soyad
Telefon
Mail
Mesaj

Yorum Gönder

Copyright 2021

© 2021  Kuaffor.net Tüm hakları saklıdır. Kuaför ve Güzellik Merkezleri İçin Online Randevu Sitesi.